wyszukiwanie zaawansowane
1 » Słownik2

Słownik

Poniżej chcielibyśmy państwu objaśnić kilka pojęć i skrótów jakie mogą państwo napotkać w naszym sklepie.

Skróty :

EDT - jest to skrót oznaczający wodę toaletową
EDP - jest to skrót oznaczający wodę perfumowaną
EDC - jest to skrót oznaczający wodę kolońską

Pojęcia na karcie produktu :

Dostępność : Dostępny - oznacza to, że produkt znajduje się w chwili sprawdzania w naszym magazynie i jest dostępny od ręki.
Dostępność : Na zamówienie - oznacza to, że dany produkt nie znajduje się w naszym magazynie i wyga sprowadzenia co z reguły nie powinno zająć więcej niż maksymalnie 3 dni robocze.
Czas wysyłki : 24 godziny - oznacza to, że zakupiony produkt będzie wysłany maksymalnie po 24 godzinach od czasu zakupu (jest to uzależnione od wybranej formy płatności dla zamówienia).
Czas wysyłki : 3 dni - oznacza to, że zakupiony produkt będzie wysłany maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od daty zakupu (jest to uzależnione od wybranej formy płatności dla zamówienia).
Koszt wysyłki - tutaj prezentowane są informacje dotyczące dostępnych form wysyłki dla danego produktu oraz koszt wysyłki (nie uwzględnione są tu koszty dodatkowe takie jak koszt pobrania czy koszt pakowania na prezent).
Numer katalogowy - jest to nasz wew. numer nadany przez nasz sklep. Przy pomocy tego numeru można w łatwy sposób wskazać jaki produkt państwa interesuje.
Unbox - jest to pełnowartościowy produkt nie posiadający opakowania bądź opakowanie zastępcze. W niektórych przypadkach może być bez korka.
 
Przejdź do strony głównej

Kontakt